Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


Channel Description:

by Sebastian Filipkowski

(Page 1) | 2 | newer

  0 0
 • 08/10/15--01:40: Cichy dywersant – cz 1/3
 • ..chciałbym podzielić się refleksją dotyczącej procesu zmiany pracowadcy m.in. co było przyczyną, jakie były kryteria wyboru, konieczne decyzje i zmiany.

  0 0
 • 09/09/15--12:12: Cichy dywersant – cz 2/3
 • Raz po raz zadawałem sobie pytania czym jest dla mnie sukces, zadowolenie, spełnienie. Tak powstawał zarys mojego profilu. Następnie określiłem w czym jestem dobry, w jaki sposób odnajduję satysfakcję, jak mogę być przydatny dla pracodawcy. Dzięki tenu zabiegowi wiedziałem czego szukać.

  0 0
 • 09/28/15--10:42: Cichy dywersant – cz 3/3
 • .. W dużych firmach raczej zasiadałbym w biurze i kisił się jak ogór w słoiku przy biurku. Czyli byłby odgrzewany kotlet w nowej panierce. A tego nie chciałem. Wyszło na to, że praca w terenie jest dla mnie wyzwaniem i radością

  0 0

  Obrazek/Ikona jako odsyłacz do strony głownej w menu ?? Nic prostszego.

  0 0
 • 11/30/15--06:08: Ranking rejestratorów domen
 • Co dwa lata mam ten sam dylemat odnośnie odnowy domeny. Muszę dokonać wyboru czy płacić tam gdzie jestem czy się przenieść gdzie jest taniej. Męczę się szybko przeglądając po kolei znane mi portale. Tym razem natrafiłem na stronę...

  0 0

  Zapewne wielu z was chciałoby przenieść swoją pracę na serwer online. Nic prostszego, o czym przekonacie się poniżej. Przed rozpoczęciem eksportowania instalacji z dysku lokalnego, należy wykonać dwie proste czynności: ...

  0 0

  Kolejny krok poprawnej procedury przenosin z komputera stacjonarnego na serwer obnażony.

  0 0

  Z poprzednich częściach przygotowaliśmy bazę danych z instalacji lokalnej (komputer), następnie przeprowadziliśmy wsptępną instalację WordPress na serwerze. W tej odsłonie dokonamy połączenia tych dwuch elementów. Mam nadziję, że wszyscy są zwarci i gotowi do pracy. Już niewiele zostało.

  0 0

  Tak jak po przewiezieniu rzeczy do nowego domu, tak przy przenosinach strony trzeba zmienić w dokumentach adres zamieszkania. W rzeczywistości jest to między innymi dowód osobisty, dla serwera jest to baza danych. Bez aktualizacji adresu URL z starego miejsca (localhost - offline) na nowy (serwer www – online) nie będziemy mogli w pełni (nawet w ogóle) kożystać z naszej strony. Remedia na tę bolączkę zamieściłem w dzisiejszym wpisie. Nic prostszego

  0 0

  Czasem zachodzi potrzeba zmiany lokalizacji plików naszego serwisu. Przyczyną może być pogorszenie usług obecnego operatora, zakończenie jego działalności czy lepsza oferta cenowa innego dostawcy. Sam proces przeprowadzki nie należy do trudnych. Wymaga tylko parę kroków

  0 0

  Do chwili obecnej opisałem w serii wpisów @ jak zainstalować Wordpress na dysku lokalnym (offline) w środowisku Xamp/Wamp @ jak przenieść stamtąd stronę na serwer (online) @ jak zrobić działającą kopię strony z serwera na dysku, @ a także jak przenieść stronę z serwera na serwer. Pomyślałem, że przydatne byłoby zestawienie dotychczasowych zagadnień. Z jednego miejsca możliwe będzie odnalezienie interesującej treści. Wygodne i praktyczne.

  0 0

  Podczas typowej instalacji Wordpress na serwerze rzeczywistym (hosting), bądź wirtualnym (PC), konieczne jest umieszczenie plików roboczych w odpowiednim miejscu. Przeważnie jest to katalog o nazwie PUBLIC_HTML. Co zrobić gdy ktoś po pewnym czasie zechce mieć dla porządku te pliki w podkatalogu? Nie ma problemu. Poniżej znajduje się rozwiązanie.

  0 0

  Nie zauważalnie więcej potu pojawia się na czole oraz coraz szybszy staje się oddech przy przeskakiwaniu codziennych płotów. Kolejna chwila zastanowienia co jest przyczyną i jak temu zaradzić. Przypływ mądrości uświadomił, że jest jeden element który stał na boku. To nie wizja czy przygotowanie. To własne ciało!!

  0 0

  Czy chcesz poznać ogniwa, od których mógłbyś zacząć osobisty przegląd?

  0 0
 • 11/01/16--07:10: Dzień bez pary
 • Mimo odpowiedniej ilości snu, rozsądnego odżywiania i ćwiczeń fizycznych miałem momenty dekoncentracji (senność) w pracy. Także w późniejszych godzinach nie miałem za dużo energii. Nie uśmiechało mi się takie działanie na pół gwizdka. Niecałe dwa miesiące temu, postanowiłem wypróbować nową formułę „celebracji” dnia.

  0 0
 • 12/31/16--01:30: Nowy rok, nowy ty – cz.1/2
 • Ileż to przyżeczeń będzie składanych oraz górnolotnych planów będzie snutych?! Cała masa. Mnie bardzo zastanowiło dlaczego tylko część z nich doczeka się zaczęcia i zakończenia. Jest przecież tyle poradników jak określić cele i jak się do tego zabrać. Taka właśnie myśl naszła mnie, czytając jeden z nich.

  0 0
 • 01/07/17--08:43: Nowy rok, nowy ty – cz.2/2
 • Te pierwsze dni stanowić mogą ogólne przewidywanie podejścia do realizacji złożonych przyrzeczeń czy zaplanowanych działań. Jeżeli czujesz, że marnie u ciebie w tej kwestii, nie martw się. Już za chwilę ogarnię kwestie jak żyć lepiej i efektywniej.

  0 0
 • 02/28/17--11:30: Nowy ty
 • Ciekaw jestem ilu z was kontynuuje postanowienia noworoczne, na ile przybliżyliście się do swoich celów. Dziś przedstawię wam parę sposobów jak efektywniej poruszać się w kierunku swojego postanowienia.

  0 0

  Podjęcie się wyzwania jest dużą rzeczą. Wytrwanie przy nim jest już sporym osiągnięciem. Dotarcie do celu jest już zwycięstwem. Niezauważenie tego faktu jest czystą głupotą i marnotracwtem.

  0 0
 • 06/06/17--12:05: Nowy ty – punkty kontrolne
 • Najważniejsze to mieć dobrze obrany kierunek. Zajeliśmy się tym ostatnim razem. Przyszła kolej na podzielenie zadania na poszczególne etaty. Bo słonia też można zjeść, tylko że w kawałkach.

(Page 1) | 2 | newer