Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


Channel Description:

by Sebastian Filipkowski
  0 0

  Świat jest dynamiczny. Przez to zmieniają się warunki w jakich przyszło nam egzystować. Czy to praca, czy dom rodziny, zawsze mamy w ręku dar stanowienia o dalszym losie. Według Dr.Phila można wyróżnić cztery odcienie gotowości do zmiany. A ty w którym się znajdujesz?

  0 0
 • 04/30/18--11:09: Czysta satysfakcja
 • Wczoraj zakończył się trzy dniowy rajd rowerowy, którego byłem uczestnikiem. Była to moja pierwsza taka eksapada. Wszystko przerosło moje oczekiwania. Odkryłem nowy wymiar samospełnia!

  0 0
 • 05/31/18--16:11: Gotowy na więcej
 • Biologicznym pragnieniem każdego organizmu jest życie w dostatnim środowisku. Jednakżde różnie los rozdaje karty. Zastanowiło mnie co uczyni szczęśliwym człowieka w każdym wypadku oraz co umożliwia, bądź powstrzymuje dalszy rozwój. Odpowiedź nie jest taka łatwa. Na względzie można mieć czynniki biologiczne jak i emocjonalne: wyżywienie, warunki życia, spełnienie potrzeb, samorealizacja itd

  0 0

  Wdzięczność jest pierwszym krokiem do przywołania dobrobytu. Tuż za nią stoi przyzwolenie. Jest to zafiszowanie swojej gotowości na więcej.

  0 0

  W świecie biznesu ceni się dobre maniery. W dobrym zwyczaju, po podpisywaniu umowy na dostarczenie określonych dóbr czy usług, następuje obustronne podziękowanie. Ma to utwierdzić w dobrym wyborze i że umowa będzie słyżyła każdej z stron. Niby niewielki czyn , jednakże posiadający w sobie wielką moc.

  0 0
 • 09/30/18--15:06: Inna perspektywa
 • Osobiste doświadczenie nadaje każdej okiełznanej czynności charakterystyczny kształt, schemat. Przejawia się to nawet w myśleniu, wydawaniu opinii czy podejmowaniu decyzji. Na własnej skórze przekonałem się o tym.

  0 0

  Jesteśmy połączeniem wielu zmysłów. Inaczej odbieramy świat. Co innego jest ważne dla każdego z nas. Czego innego pragniemy dla siebie. Nasuwa się więc pytanie: czy wszyscy pragniemy tego samego?

  0 0

  Już spory kawałem czasu temu pojawił się post Przeniesienie instalacji WordPress do podkatalogu . Pewne rzeczy można wykonać inaczej, by uzyskać jednakowy efekt. Dzisiaj je przedstawię.